Kurumsal Satış

KURUMSAL SATIŞ

Toptan Satış

Felsefesini tüm Dünyaya ulaştırmayı amaçlayan Türkiye’nin en prestijli deri eldiven markası Altezzoso’yu toptan satın alabilirsiniz. Eldivende moda trendlerini belirleyen Altezzoso’nun seçkin ürünlerini avantajlarla toptan olarak satın almak ve ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışında bulunan mağazalarınızda müşterilerinize ulaştırmak isterseniz lütfen iletişim kısmında yer alan telefon veya e-mail yoluyla bize ulaşın.

Kurumsal Markalar ve Moda Evleri için Üretim

Deri eldiven konusunda sahip olduğu uzmanlık ile Altezzoso, Türkiye ve Avrupa’nın saygın moda markalarının eldiven kolleksiyonlarını İstanbul Şişli’de bulunan butik eldiven atölyesinde tasarlamakta ve üretmektedir. Üst düzey kalite anlayışı ve rekabetçi fiyat politikası ile adından övgüyle söz ettiren Altezzoso, sahip olduğu ISO 9001 ve ISO 10001 belgeleri klavuzluğu ile kurumsal müşterilerinin deri eldiven kolleksiyonlarını hazırlamakta. Kuruluşundan bugüne kadar birçok moda markası için kurumsal üretim faaliyetleri gerçekleştiren Altezzoso Eldiven, bu konudaki zengin tecrübesi ile bugün moda sektörünün önde gelen markaları tarafından ilk tercih edilen üreticidir. Altezzoso işini aşkla yaparak ve müşteri mutluluğunu hedefleyerek fark yaratmayı sürdürüyor.

İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak oluşturulacak eldiven kolleksiyonunu yakından görebilmeniz ve detayları görüşmek için satış ekibimizin sizi ziyaret etmesini isteyebilir veya sizleri showroomumuzda ağırlayabiliriz.

Kurumsal Hediye

Altezzoso’nun deri aksesuar konseptleri ile kurumsal hediyelerinizi standartların dışına çıkarabilirsiniz. Şirketinize veya kurumunuza özel bir hizmet olan kurumsal ürün ve hediye servisimiz ile müşterilerinize, iş ortaklarınıza ve çalışanlarınıza Altezzoso ayrıcalığını yaşatmaktan onur duyacağız. Kurum logonuzla özel olarak üretilmiş eldivenlerimiz, hediye alternatifleriniz içinde oldukça prestijli bir konumda yer alacak. Altezzoso satış ekibi, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak oluşturulacak Altezzoso hediye seçeneklerini görebilmeniz için sizi ofinizde ziyaret edebilir, dilerseniz sizi showroomumuzda ağırlayabiliriz.

tr_TRTurkish
X
Mesajlaşmayı Aç
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?