Deri Eldiven İmalatçısı

“Yaratıcılığa, tasarıma, gelenekselliğe ve üretim tekniklerine önem veriyoruz. Özenle seçilmiş derinin, sıra dışı tasarım anlayışı ile usta bir el tarafından şekillendirmesi, kusursuz görünümü kaçınılmaz hale getiriyor.”

~ Ceyhun PAK ~

Deri Eldiven İmalatı

Altezzoso eldivenler, gardırobunuzun en özel köşesinde yerini alacak. Detayları rafine zevkinizi yansıtan, ustalıkla dikilmiş kusursuz bir eldivenden, çantaya kadar bir çok aksesuar keşfetmeniz için sizi bekliyor.  Tasarım aşamasından, planlama aşamasına, üretimden, kutulama aşamasına kadar her süreç İstanbul ve Palermo’da gerçekleştirilmektedir. Tüm kolleksiyonların kalıpları, 1960’lardan itibaren farklı stillerin araştırılması ve mevcut trendlerin incelenmesi sonucunda ortaya çıkmakta.

Bugün Dünya’da yaklaşık olarak 100 deri eldiven kesim ustası bulunmakta ve bunlardan ikisi Altezzoso’da çalışmaktadır. İtalyan deri ustalarının ellerinden çıkan en seçkin derileri  Altezzoso Eldiven ustalarının bir çift eldiven üretmesi için 32 farklı işlem uygulaması gerekmektedir. Geçmişte olduğu gibi Altezzoso eldivenleri büyük bir titizlikle elde kesilmektedir. Altezzoso sadece en iyi derileri ve kaliteli malzemeleri kullanarak ince bir işçilikle Avrupa’nın en elegant deri aksesaurlarını müşterilerinin beğenisine profesyonelce sunmaktadır.

Bir aile şirketi olarak 2013 yılında kurulan Altezzoso, deri eldiven üzerine kısa bir zaman içinde öncü bir marka ve deri eldiven imalatçısı haline gelmiştir. İlhamını aldığı 1960’ların retro ruhunu koruyarak günümüz trendlerinini yeniden yorumlayan  Altezzoso kısa zamanda Türkiye’nin en iyi deri eldiven üreticisi konumuna yükselmiştir… Altezzoso köklerine sıkı sıkıya bağlı bir aile işletmesi olarak İstanbul’da faaliyetine devam etmektedir. Markanın kurucusu Ceyhun Pak, sınırsız yaratıcılığı sağlamak , müşterilerinin tercihlerini ön planda tutmak ve yüksek kalite standartlarından taviz vermemek için şart olduğuna inandığı marka bağımsızlığını korumak için oldukça büyük çaba sarf etmiştir.  Marka statüsünü ve tutkusunu korumak için geleneksellik, yaratıcılık, mükemmeliyetçilik ve titizlik gibi belli değerlere inanmaktadır.

Kalite Sertifikalarımız

İşimizi “kusursuz” yapabilmek için tüm faaliyet alanlarımızda kalite bilincini sistematik olarak sağlamayı hedefliyoruz. Sorumluluklarımızın farkındayız. Ulusal ve uluslararası mevzuat ve kalite standartları çerçevesinde, çalışan ve müşteri memnuniyetine odaklanarak, çevre duyarlılığı bilinciyle çalışıyoruz.

  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
  • ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi
  • ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi
  • ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

iso10002 iso9001

tr_TRTurkish
X
Mesajlaşmayı Aç
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?