Deri Eldiven Üreticisi

Altezzoso ile Deri Eldiven ÜretimiKalite asla tesadüf değil, emek ve deneyimin sonucudur.

Söz konusu deri eldiven üretimi ise Altezzoso kaliteyi, müşterilerinin gereksinim ve beklentilerini aşmak olarak tanımlanmaktadır.  Yaratıcı tasarımları ile deri eldiven sektöründe modaya yön veren Altezzoso, yüksek kalite standartlarından ödün vermeden ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirmektedir. Deri eldiven üretimi için Dünya’nın en iyi malzemeleri kullanan ve sahip olduğu deneyim ile son derece cesur tasarımlar ortaya çıkaran marka, müşterilerine özel hissetmelerini sağlayacak deneyimlerden birini yaşatmakta ve koleksiyonları için deri eldiven üreticisi arayışında olan kurumsal firmalara da nitelikli çözümler sunmaktadır.

En büyük misyonu geleneksel eldivencilik sanatını devam ettirmek olan Altezzoso, bu kültürün yok olmaması adına kendisini sürekli olarak yenilemekte ve  yeni nesil tasarımcılar ile birlikte hareket etmektedir. Üretmiş olduğu tüm aksesuarlar ile fark yaratıp Avrupa’da sektörün en iyilerinden biri olmayı başaran Altezzoso, Dünya’da yüz kadar kalan eldiven ustalarının üçü ile üretimine İstanbul Şişli’de bulunan butik eldiven atölyesinde devam etmektedir.

Deri ve yün gibi rafine malzemelerin en iyilerinin seçimi ayrıca bunların işlenmesiyle ilgili derinlemesine bilgi birikimi  ve üretim sırasında göstermiş olduğu özen sayesinde her bir Altezzoso eldiveni benzersiz bir yaratım sürecinden geçiyor.  Altezzoso ustaları elde üretilen eldivenin kendi ruhu olduğuna inanır ve her bir ayrıntı onu üreten ellerin imzasını taşır. Türkiye’nin lider deri eldiven üreticisi olarak müşterilerine hizmet sunan Altezzoso, eldiven üretimini adeta bir sanat eserine dönüştürmektedir.  Üstün ürün kalitesi, eşsiz tasarım anlayışı ve detaylara önem veren birinci sınıf el işçiliği sayesinde tarzınızı en iyi şekilde yansıtabileceğiniz  Altezzoso deri eldivenleri ile siz de farkınızı ortaya çıkarın.

tr_TRTurkish
X
Mesajlaşmayı Aç
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?