Hakkımızda Eski

[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Hakkımızda

[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1479333887690{background-color: #ffffff !important;}” block_with_background=”yes”]

                      ” Zevk öğrenilebilir.  Stil ise karizma gibidir. Onu gördüğünüzde zaten tanırsınız.”

                                                                                                                                                   – Iris APFEL –

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Altezzoso genlerinde 1960’ların ruhunu taşıyan, yaratıcılığın sınırlarını zorlayan ve uzmanlık alanı deri olan lüks aksesuar markasıdır. Çarpıcı tasarım anlayışı, yüksek kalite standartları ve emek odaklı çalışması markayı ayrıcalıklı bir konuma getirmektedir. Mükemmelliği ve el işçiliğini simgeleyen ikonik Altezzoso amblemi, lüks deri tasarımlardan aksesuarlara kadar her tasarımında zirvede yer alırken, estetik gelişiminin ışığında mükemmeliyeti amaçlıyor.

İlhamını aldığı retro ruhunu kurulduğu ilk günden beri korumaya özen gösteren Altezzoso, kolleksiyonlarında modern bir dokunuşla maskülen ve feminen çizgileri cesurca taşıyan tasarımlara yer vermektedir. Renklerin göz kamaştırıcı güzelliğini sonuna kadar kullanıp sofistike, stil sahibi ve dikkat çekici aksesuarlar sunan Altezzoso , Dünya’nın en kaliteli malzemelerini kullanarak,  el işçiliği ile üretmiş olduğu tasarımlarla müşterilerine benzersiz bir deneyim sağlamayı amaçlamaktadır. Ürün kalitesi, her ayrıntıya verilen özen, benzersiz tasarım ve üstün el işçiliği Altezzeso ayrıcalığını ortaya çıkarmaktadır.

İtalyanca’da Küstah anlamına gelen Altezzoso 2013 yılında marka yöneticisi Ceyhun Pak tarafından kuruldu.  Tutkusunu ve sıcaklığını Akdeniz’den, logosunu ise ailenin mensup olduğu Boyun tamgası olan tavşancıl isimli bir kartal türünden alan Altezzoso; maddi kaygılardan çok, idealist bir yaklaşımla ile oluştu.  Altezzoso, moda tasarımcısı Aybüke Pak Öğünmez ve eldiven kesicisi Tamer Arslantürk’ün katılımıyla üretimini adeta bir sanat eserine dönüştürmüş ve Altezzoso efsanesinin doğmasına neden olmuştur.

Köklerine sıkı sıkıya bağlı aile şirketi  deri ürünleri markası olarak serüvenine başlasa da temeli Şişli’de bulunan küçük bir eldiven atölyesine dayanmaktadır. Dünya çapında yüz kadar kalan old school eldiven ustalarının üçünü bünyesinde bulunduran Altezzoso, yine yüksek kalite ve standartlarından taviz vermeden yüz yılı aşkın geleneksel yöntemler kullanarak ünlü moda markaları ve moda evlerinin eldiven koleksiyonlarını üretmektedir.

Ürünlerinin her köşesinde hissedilen emeğin, sıradışı yaratıcılıkla buluştuğu niş ürün kolleksiyonu ile Altezzoso Türkiye’nin en iddialı deri aksesuar markası olmayı sonuna kadar  hak etmektedir. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_accordion][vc_tta_section title=”Vizyon” tab_id=”1479333633074-1374fe9e-8ead”][vc_column_text]

Vizyon

“Amacımız sizin taleplerinizi karşılamak değil, kendinizi özel hissetmeniz hiç değil. İstediğimiz tek şey eldivenlerimize hayran kalmanız!”

                                                                                                                                                                                                                    – Ceyhun Pak –

Ürün, hizmet ve kalite çemberine verdiğimiz önemle, farklılıklar yaratarak, kalıcı üstünlük sağlamak, ALTEZZOSO’yu Dünya çapında yaymak ve vazgeçilmeyen bir moda markası olarak yerleştirmektir.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Misyon” tab_id=”1479333633150-6051238a-52ef”][vc_column_text]

Misyon

Tasarımlarımız, deri seçimimiz, detaya verdiğimiz önem ve dikişte gösterdiğimiz ince özen ile müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak, öncü, yaratıcı çözümler  ve müşterilerimize onları farklı kılacak değerde, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row]

X