Teslimat ve İade Şartları

TESLİMAT ŞARTLARI

Ürün sayfasında “Aynı Gün Kargo” logosu gördüğünüz ürünler dışında, sipariş verdiğiniz ürünler ürün açıklamasında belirtilen sürede kargoya verilir. Kargoya teslim edilen ürünler Türkiye için 1-5 iş günü, yurtdışı siparişler için 2-10 iş günü içinde elinize ulaşır. Altezzoso.com’da standart kargo ücretsizdir. Ücretsiz kargodan yararlanarak satın aldığınız ürünleri iade etmeniz durumunda kargo ücreti düşülerek iadeniz gerçekleştirilir.

Aynı Gün Kargo ibaresi olan ürünlerde, saat 14.00’a kadar verilen siparişler aynı gün içinde, 14.00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir.

DEĞİŞİM VEYA İADE ŞARTLARI

Uluslararası siparişlerde, hatalı ürünler dışında iade kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürünler kesinlikle kullanılmamış, yıkanmamış, çizilmemiş, lekelenmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla iade formunu doldurarak siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde orijinal ambalajıyla, eksiksiz ve faturasıyla birlikte geri gönderebilirsiniz.

Elinize ulaşan ürün için renk veya beden değişimi yapmanız mümkündür. Satılan ürünlerin sınırlı sayıda stoğu olması ve ürünlerin el yapımı olarak üretilmesi nedeniyle değişim işlemi stok durumuna bağlı olarak yapılmaktadır. Ürünü tarafımıza gönderdiğiniz takdirde, gerekli değişim süreci başlatılacaktır. Ücretsiz kargodan yararlanarak aldığınız ürünler için değişim yapmak istediğinizde kargo ücreti tarafınızca ödenecektir.

Ücretsiz kargodan yararlanarak satın aldığınız ürünleri iade etmeniz durumunda kargo ücreti düşülerek iadeniz gerçekleştirilir.

İadeniz bize ulaştığında e-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz. ( info@altezzoso.com)

Geri ödeme işlemleriniz 10 gün içerisinde gerçekleştirilir, işlem bitiminde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı Altezzoso tarafından kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Gönderdiğiniz ürünler iade kapsamına girmiyorsa, iade alınmaz ve kargo ücreti Altezzoso tarafından karşılanmaz.

ÜRÜN İADE ADRESİ:

Altezzoso Eldiven

19 Mayıs Mah. Operatör Raifbey Sk. No: 12/A  34360

Şişli / İstanbul / Türkiye

Telefon :  +90 212 224 49 01

tr_TRTurkish
X
Mesajlaşmayı Aç
1
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?